ovobiovita

Technox


Budynek BETA Wrocławskiego Parku Technologicznego
FOT. Archiwum Wrocławskiego Parku Technologicznego
 • Jesteśmy firmą technologiczną  nastawioną na innowacyjność. Naszym głównym celem jest transfer wiedzy ze środowisk akademickich do gospodarki oraz komercjalizacja osiągnięć naukowych w zakresie nowych technologii w branży medycznej i żywnościowej.

 • Na stałe ściśle współpracujemy z naukowcami z Wrocławskiego Uniwersytetu Przyrodniczego w szczególności z Katedra Technologii Surowców Zwierzęcych i Zarządzania Jakością Wydziału Nauk o Żywności.

   

  Jako jedyni na świeci możemy się pochwalić ogromnym osiągnięciem, którym jest opracowanie technologii pozyskiwania "Wzbogaconych Ovofosfolipidów" z żółtek jaj kurzych, oraz na bazie tego unikalnego składnika opracowaniem składu innowacyjnego i zaawansowanego technologicznie preparatu OVOBIOVITA® Initium.

  Technologia  została opatentowana przez naszą spółkę i jest naszą własnością.

  Patent P.396952 "Sposób produkcji preparatów z żółtek jaj ptaków, bogatych w fosfolipidy, witaminy i białka oraz preparaty uzyskane wg sposobu".

  Ponadto jesteśmy członkiem "Klastra Nutribiomed" stworzonego przy Wrocławskim Parku Technologicznym. Dzięki członkostwu w Klastrze oraz ścisłej współpracy z nim, mamy dostęp do najnowszych i najbardziej innowacyjnych technologii. Obecnie trwają zaawansowane prace nad kolejnymi produktami. 

  Paramedykamenty spółki Technox tworzone są z naturalnych surowców, z zachowaniem zasad etyki i żywnościowego prawa europejskiego. 

   

kapsula życia
ovobiovita

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2018 Ovobiovita

www.ovobiovita.com