Ovobiovita

Linia produktów OVOBIOVITA® to suplementy diety nowej generacji opracowane w oparciu o wieloletnie, zakończone sukcesem badania polskich naukowców. Ich sekretem jest jedyny na świecie naturalny bioskładnik o nazwie wzbogacone Ovofosfolipidy.  Powstał on w wyniku innowacyjnej i opatentowanej technologii pozyskania bioaktywnych substancji pochodzenia naturalnego z jaja kurzego.

Wzbogacone Ovofosfolipidy są jednymi z najważniejszych substancji życia, natomiast unikalna dla każdego preparatu bogata kombinacji dodatkowych biosubstancji pochodzenia roślinnego, stanowi doskonałe połączenie działające na poziomie odnowy komórkowej. Dzięki temu, seria produktów OVOBIOVITA®  poprzez kompleksowe działanie na organizm człowieka, wspiera go w profilaktyce oraz w walce z chorobami cywilizacyjnymi.

Wzbogacone Ovofosfolipidy powstały w efekcie projektu badawczego OVOCURA, który otrzymał już 17 patentów, natomiast seria preparatów OVOBIOVITA® stała się nadzieją na wszechstronną i kompleksową prewencję chorób XXI wieku.

produkty ovobiovita